DOC.

Konrad Baum

Lider i współzałożyciel zespołu DOC.

Wokalista i gitarzysta z wieloletnim doświadczeniem i bogatą historią muzyczną.

Pochodzi z Lublina, gdzie przez 13 lat współtworzył kilka projektów muzycznych -między innymi zespół Z.O.O.M. czy Grupa Goście – której był założycielem i liderem.

Uczestnik wielu wokalnych programów telewizyjnych tj. Szansa na Sukces, Droga do Gwiazd, Muzyczna Winda, Must Be The Music.

Zawodowo – lekarz, specjalista neurolog. Konrad Baum to przede wszystkim pasja do muzyki, wrażliwość, charyzma i świetny kontakt z publicznością .

Tomasz Ryznar

Współzałożyciel zespołu DOC.

Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I st w klasie akordeonu. Z gitarą basową zetkną się pierwszy raz w szkole średniej i tak już zostało. Współtworzył i uczestniczył w wielu projektach muzycznych na Śląsku, gdzie studiował, jak i na Podkarpaciu. 

Witold Drapała

Klawisze

Muzyk, kompozytor , aranżer, ukończył szkołę muzyczną I stopnia w Łańcucie w klasie akordeonu i pianina. Od 2000 roku współpracował z wieloma zespołami z Podkarpacia grając między innymi blues rocka, country ,muzykę rozrywkową, funky. Dziś jest jednym z pięciu niezastąpionych w grupie DOC.  ?

Filip Łukaszewicz

Perkusja

Uczeń szkoły muzycznej II stopnia w Krośnie w klasie trąbki i fortepianu oraz prywatnych zajęć na wydziale Jazzu i muzyki rozrywkowej w Katowicach pod skrzydłami Adama Buczka. Regularny uczestnik w warsztatach muzycznych u boku dydaktyków takich jak Piotr Baron, Jan Ptaszyn Wróblewski, Jarosław Śmietana, Wiesław Jamioł. Założyciel funkowo-jazzowej formacji CHI-Hi której owocem było wyróżnienie na Meeting Jazz Festiwal. Perkusista zespołu CREEP z którym nagrał debiutancką płytę. Pojawiał się też jako perkusista Brass Standard Jazz Orchestra z Danutą Błażejczyk oraz dixiland’owej formacji Zigi Jazz Band. Był też perkusistą smooth-jazzowej grupy RockyPass oraz HurryUp, Maciej Łukaszewicz trio.
Od 2014 perkusista w DOC.

Kacper Radek

Gitara

Na instrumencie gra od 14 roku życia. Kształcił się w klasie gitary klasycznej w PSM II stopnia w Rzeszowie. Z gitary klasycznej przesiadł się na elektryczną i tak mu już zostało  . Grał koncerty z zespołem VIR oraz był członkiem zespołu Breeze z Jakubem Jonkiszem. Muzyka to jego pasja a gitara to instrument , dzięki któremu przelewa swoje emocje na publiczność. Maniak sprzętu Gitarowego!
Od 2018 roku gitarzysta DOC.