AKTUALNOŚCI

GRAMY na SZCZYTACH

 

Jeszcze tak wysoko nigdy nie zabrzmiała muzyka DOC.

W ramach #PomocNaSzczytach wspieramy dzieci z Podhala. Ten projekt to system stypendialnej pomocy dla najzdolniejszych dzieci dający możliwość

pokonania barier finansowych w celu osiągnięcia sukcesów sportowych, artystycznych i innych – realizacji marzeń.

23 września 2018 o godz. 17;30 zapraszamy do Hotelu Nosalowy Dwór Resort & Spa w Zakopanem na koncert charytatywny.

Gramy dla dwóch uzdolnionych dziewczynek, bo bohaterkami koncertu są Zuza i Marysia. Na co dzień zwykłe dzieci, a jednak niezwykłe.

Zuza jest uczennicą Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że jest jedynym niepełnosprawnym uczniem tej szkoły.

Dziwne nie jest to, że będąc niepełnosprawnym dzieckiem osiąga sukcesy, świetnie pływa, gra w badmintona, a trenuje narciarstwo alpejskie.

Marysia to jej przeciwieństwo, cicha i zamknięta w sobie, pochłonięta swoim artyzmem. Mieszka w Kościelisku i buduje swój świat malarstwem, ceramiką i rzeźbą.

Pod opieką instruktorów z Tatrzańskiego Centrum Kultury i Sportu „Jutrzenka” w Zakopanem szlifuje talent, zdobywa nagrody i wyróżnienia.

Co je łączy – determinacja i upór w realizacji własnych wizji.

Przyłączmy się do tych wizji i pomóżmy w ich realizacji. Zbierzmy wspólnie fundusze na stypendia – dla Zuzy sportowe, dla Marysi artystyczne.

Każdy może przyłączyć się i pomóc w realizacji dziecięcych marzeń biorąc udział w koncercie 23 września w Zakopanem.

Muzycznie wspierają nas Trebunie Tutki, zespół DOC i Zakopiańska Akademia Śpiewu.

Podczas koncertu będą dostępne „stypendialne cegiełki”. Mile widziane również wpłaty na konto charytatywne 94 1940 1076 3095 7738 0006 0000